• Jihomoravská cestovní s.r.o.

  Zajistíme pro vás dovolenou nebo firemní akci plnou jedinečných zážitků z jižní Moravy.

   

  Od samého počátku je předmětem naší činnosti incoming se specializací na Moravu. Jelikož se sídlo naší společnosti nachází v samém srdci Lednicko-valtického areálu, právě tato atraktivní lokalita je našim hlavním lákadlem. 

  Každoročně k nám na jižní Moravu přijíždí stále více hostů, aby obdivovali toto jedinečné dílo, které zde zanechali Lichtenštejnové a od roku 1996 je právem zařazeno mezi nejvýznamnější památky UNESCO České republiky. 

  Nejen krásná příroda a poutavá historie, ale i skvělá gastronomie, vyhlášená moravská vína a pohostinnost místních lidí jsou tou pravou vizitkou jižní Moravy. Nyní vám toto všechno nabízíme v podobě několika tématicky zaměřených programů, které jsou určeny jak firmám, tak pro širokou veřejnost.

  Připravíme pro vás kompletní nabídku, plnou dobrého vína, jídla a nezapomenutelných zážitků. Nabídku našich programů lze jakkoliv kombinovat a můžete si vytvořit i vlastní program, který bude nejvíce odpovídat vašim představám.

   

  Budeme moc rádi, jestliže vás některá z našich nabídek osloví a vy se rozhodnete využít našich služeb. Uděláme vše, abyste byli spokojeni a loučili jsme se s tím, že se opět uvidíme při další pobytu na jižní Moravě.

      Jihomoravská cestovní s.r.o.

Jihomoravská cestovní s.r.o. 

sídlo a provozovna:

17. listopadu 3122/21, 690 02 Břeclav

provozovna:

Na Kopci 581, 691 43  Hlohovec

tel.: +420 728 154 780 
e-mail: jihomoravska@jihomoravska.com

IČ:  26950693, DIČ: Neplátce

Pohodlné ubytování je zajištěno přímo nad vinnými sklípky. Pro ty, kteří vyhledávají klidnější prostředí nebo standarní a moderní komfort, zajistíme rodinné penziony či hotely s veškerým příslušenstvím.

Stravování je zabezpečeno podle přání klienta. Dovolujeme si nabídnout krajové speciality, které potěší žaludek každého labužníka. Během výletů a jiných akcí je stravování zabezpečeno přímo v přírodě, nebo na jiném místě. Zabezpečujeme veškerou dopravu a půjčování sportovních potřeb.

Speciální přání, která nejsou součástí této nabídky, s potěšením zabezpečíme bude-li to v našich možnostech.

Cenová nabídka se vždy odvíjí od konkrétního programu. Rozhodnete-li se využít naší nabídky, uvítáme objednávku s dostatečným časovým předstihem, abychom mohli váš pobyt co nejlépe připravit k vaší maximální spokojenosti.

Zkuste si sestavit vlastní program a zaslat na náš e-mail jihomoravska@jihomoravska.com, vaše požadavky a návrhy zodpovíme nejpozději do 3 dnů.