Návštěva lázní v Lednici na Moravě

Moderní lázeňské zařízení nacházející se v těsné blízkosti zámecké zahrady poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby s využitím účinků přírodní jodobromové minerální vody, která blahodárně působí na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické obtíže a stavy po popáleninách.

Lázně nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s příslušenstvím, s celkovou kapacitou 76 lůžek. Samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech částí budovy.

Hosté i veřejnost mají k dispozici restauraci, kavárnu s venkovní terasou, zasedací místnost s vybavením a kapacitou pro 40 lidí, internetový koutek, klimatizovanou tělocvičnu, fitcentrum, saunu a bazén s vířivkou a protiproudem.

Lázně nabízejí lázeňské programy, dárkové poukazy, volně prodejné procedury a lázeňské balíčky procedur.

Nádherné lázeňské prostředí, příjemný personál, blahodárné účinky minerální vody a pohodová atmosféra lázní rodinného typu, určitě uspokojí i náročnější klientelu.

Jihomoravská cestovní s.r.o. 

sídlo a provozovna:

17. listopadu 3122/21, 690 02 Břeclav

provozovna:

Na Kopci 581, 691 43  Hlohovec

tel.: +420 728 154 780 
e-mail: jihomoravska@jihomoravska.com

IČ:  26950693, DIČ: Neplátce

Pohodlné ubytování je zajištěno přímo nad vinnými sklípky. Pro ty, kteří vyhledávají klidnější prostředí nebo standarní a moderní komfort, zajistíme rodinné penziony či hotely s veškerým příslušenstvím.

Stravování je zabezpečeno podle přání klienta. Dovolujeme si nabídnout krajové speciality, které potěší žaludek každého labužníka. Během výletů a jiných akcí je stravování zabezpečeno přímo v přírodě, nebo na jiném místě. Zabezpečujeme veškerou dopravu a půjčování sportovních potřeb.

Speciální přání, která nejsou součástí této nabídky, s potěšením zabezpečíme bude-li to v našich možnostech.

Cenová nabídka se vždy odvíjí od konkrétního programu. Rozhodnete-li se využít naší nabídky, uvítáme objednávku s dostatečným časovým předstihem, abychom mohli váš pobyt co nejlépe připravit k vaší maximální spokojenosti.

Zkuste si sestavit vlastní program a zaslat na náš e-mail jihomoravska@jihomoravska.com, vaše požadavky a návrhy zodpovíme nejpozději do 3 dnů.