Lyžování na Semmeringu a Stuhlecku

Pro milovníky lyžování se nabízí v období zimních měsíců návštěva 180 km vzdáleného lyžařského střediska v Rakousku Semmering nebo Stuhleck. Začátečníci, rodiny, znalci, carvingoví lyžaři a jezdci na snowboardech mohou ve dne v noci na Semmeringu na červených, modrých i černých sjezdovkách malovat své oblouky. Dokonale upravené sjezdovky a výhled na oblast Semmering-Rax-Schneeberg jsou zárukou, že každý lyžařský den bude zcela jedinečným zážitkem. Park Split nabízí jezdcům na snowboardech a lyžařům volnostylařům možnost dokonale se vydovádět na prvcích, které zde byly instalovány jen pro ně. Nesrovnatelnou zábavu přu sáňkování přináší 3 km dlouhá, v noci osvětlená sáňkařská dráha s atrakcemi.

  • Top sportovní a rodinné sjezdovky
  • Sáňkařská dráha
  • FUNPARK pro lyžaře a snowboardaře
  • 14 km kouzelných sjezdovek pro rodiny, sportovce a upravené podle nároků světového poháru
  • Plošné pokrytí sněhem díky 25 sněhových děl
  • Nejmodernější vleky
  • Osvětlení podle nároků světového poháru na 7 MEGA-nočních sjezdovkách
  • Místo lyžařského světového poháru FIS

Lyzovani
P1170414
P1220433

Jihomoravská cestovní s.r.o. 

sídlo a provozovna:

17. listopadu 3122/21, 690 02 Břeclav

provozovna:

Na Kopci 581, 691 43  Hlohovec

tel.: +420 728 154 780 
e-mail: jihomoravska@jihomoravska.com

IČ:  26950693, DIČ: Neplátce

Pohodlné ubytování je zajištěno přímo nad vinnými sklípky. Pro ty, kteří vyhledávají klidnější prostředí nebo standarní a moderní komfort, zajistíme rodinné penziony či hotely s veškerým příslušenstvím.

Stravování je zabezpečeno podle přání klienta. Dovolujeme si nabídnout krajové speciality, které potěší žaludek každého labužníka. Během výletů a jiných akcí je stravování zabezpečeno přímo v přírodě, nebo na jiném místě. Zabezpečujeme veškerou dopravu a půjčování sportovních potřeb.

Speciální přání, která nejsou součástí této nabídky, s potěšením zabezpečíme bude-li to v našich možnostech.

Cenová nabídka se vždy odvíjí od konkrétního programu. Rozhodnete-li se využít naší nabídky, uvítáme objednávku s dostatečným časovým předstihem, abychom mohli váš pobyt co nejlépe připravit k vaší maximální spokojenosti.

Zkuste si sestavit vlastní program a zaslat na náš e-mail jihomoravska@jihomoravska.com, vaše požadavky a návrhy zodpovíme nejpozději do 3 dnů.